طراحی لوگو

امروزها نیاز به طراحی حرفه ای نشان یا لوگو  تجاری شرکتها و محصولات کاملا درک شده و فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل و شرکت های جدید در تلاش هستند با استفاده از تجربیات شرکت های تبلیغاتی و هنرمندان این عرضه مهمترین بخش حرفه خود را به بهترین و کاملترین شکل ممکن انجام دهند. یک نشان تجاری قوی کمک بسیاری در نمایش شخصیت قوی و حرفه ای یک مجموعه و یا محصول می کند که نتیجه و تاثیر آن در هدف نهایی، یعنی فروش محصول و یا خدمات است.

طراحی پوستر

از گذشته نقش پوستر در تبلیغات و اطلاع رسانی محصولات اهمیت ویژه ای داشته و هم اکنون در موارد بسیاری تاثیرات بسزایی در معرفی، یادآوری و اطلاع رسانی یک کمپین تبلیغاتی دارد. طراحی پوستر از آن جهت در تبلیغات اهمیت دارد که با استفاده از ایده های نو و خلاق و همچنین رنگ و طرح های مهیج اثرگذاری سریع برای دیده شدن و رسیدن به اهداف نهایی آن خواهد داشت.

طراحی و چاپ کاتالوگ

 کاتالوگ شامل اطلاعاتی است که یک محصول را به مصرف کننده معرفی می کند. یک کاتالوگ دارای اطلاعاتی می باشد که مصرف کننده ممکن است این اطلاعات را در فروشگاه ها یا مغازه های دیگر به دست نیاورد اما فروشگاه ها با ارائه کاتالوگ محصولات به مشتری کاملا این اطلاعات را در اختیار مصرف کننده قرا خواهند داد.بیشتر محصولات آرایشی ، داروها، مواد غذایی، رستوران ها و… دارای کاتالوگ معرفی محصولات و خدماتشان می باشد. جذابیت های ظاهری که این کاتالوگ ها دارند باعث جذب مشتریان زیادی می شود.

.

(ست اداری)

هویت سازمانی که با انتخاب هوشمندانه شخصیت یک سازمان و یا برند در قالبی یکپارچه تاثیر فراوانی در ارتباطات بصری و درک و مفهوم اهداف آن مجموعه خواهد داشت. نقش نمادگرایی اهمیت و تاثیر فراوانی در تبلیغات داشته و اهداف آن بسیار گسترده تر از بیشتر و بهتر دیده شدن است و اکنون به عنوان اصلی ترین استراتژی ارتباطات به شمار می رود.

.

طراحی استیکر

استیکر، لیبل، وابلر، دنگلر، شلف تاکر و غیره همگی از مواردی هستند که در صنعت چاپ و تبلیغات محصولات موارد استفاده متفاوت، متنوعی دارند، برای ارائه اطلاعات یک محصول و معرفی برند نیاز استفاده از لیبل احساس می شود و برای نمایش اطلاعات مهم و اشاره سریع به این اطلاعات کوتاه استفاده از استیکر در محصولات از نیازها خواهد بود. استفاده از متریال های متعدد و چاپ های خاص در این بخش از تبلیغات کمک بسیاری در ارائه مناسب اطلاعات به مخاطبین و جذب آنها برای استفاده از محصول می کند.

.

طراحی بسته بندی محصولات

بسته بندی با اهمیت ترین و موثرترین فاکتور فروش خوب هر محصول به حساب می آید، امروزه برندهای معتبر و شناخته شده به نقش مهم این بخش از تبلیغات واقف بوده و در تلاشند با بهره گیری از هنرمندان گرافیست خبره جذاب ترین طرح های بسته بندی را با هدف تاثیر بر خریداران ارائه نمایند. رنگ، سبک طراحی، خلاقیت در طراحی و انتخاب تکنیک های مناسب چاپ همگی از مواردی هستند که یک بسته بندی را از سایر محصولات متفاوت ومتمایز می نماید.

.